You are currently viewing Przedstawienie wigilijne

Przedstawienie wigilijne

19 grudnia uczniowie klasy III zostali zaproszeni na jasełka do oddziału zerowego miejscowego przedszkola.

Dzieci zaprezentowały się wzorowo! Piękna scenografia przygotowana przez Panią Bernadetę Niełacną i Panią Dagmarę Zimniak oraz stroje sprawiły, że uczniowie z zainteresowaniem słuchali młodszych aktorów. Wystawione jasełka wprawiły wszystkich
w świąteczny nastrój, a wyjątkowych emocji dostarczył nam Jakub Marszałek, który samodzielnie grał na organach w czasie występów.

Dziękujemy bardzo serdecznie za zaproszenie.