16 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu na ozdobę wiosenno-świąteczną. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wyłonić najlepsze prace spośród tak wielu kreatywnych i pięknych ozdób. Pomimo bardzo trudnego wyboru, miło nam poinformować, że udało się wyłonić prace, które zdobyły najwięcej punktów. A były to:
- w kategorii klas I-III:
- I miejsce: Anna Szczepaniak z klasy II
- II miejsce: Julia Pauś z klasy III
- III miejsce: Anna Szafraniec z klasy I
Wyróżnienia otrzymały Zofia Burchardt, Julia Kawa oraz Lena Wala.
- starszej kategorii zwycięzcy to:
- I miejsce: Bartłomiej Pastok z klasy VIII
- II miejsce: Laura Zygmunt z klasy VII
- III miejsce: Maciej Czysty z klasy V
Wyróżnienia przyznano Tymonowi Kliberowi, Hannie Krysik oraz Krzysztofowi Jankowskiemu.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz słodki poczęstunek, a zwycięzcy zostali nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Nagrody zostały zakupione ze środków Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Opiekunom. Ponadto dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! Wasza kreatywność i zaangażowanie sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem pełnym inspiracji i pozytywnej energii. Do zobaczenia na szlakach kolejnych, szkolnych wydarzeń!











