You are currently viewing Mistrzostwa Gminy Przygodzice w lekkoatletyce

Mistrzostwa Gminy Przygodzice w lekkoatletyce

Z dumą informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki podczas Mistrzostw Gminy Przygodzice w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych klas VII–VIII, które odbyły się 8 maja 2025 roku w Jankowie Przygodzkim.

W zawodach wzięło udział około 75 uczestników z różnych szkół gminy, a rywalizacja była bardzo wyrównana. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się z jak najlepszej strony, zdobywając aż pięć miejsc na podium!

Oto nasi medaliści:

  • Laura ZygmuntI miejscerzucie oszczepem oraz pchnięciu kulą,
  • Alicja BachtaIII miejscepchnięciu kulą,
  • Laura RzesośII miejsceskoku wzwyż,
  • Brayan KrakowskiIII miejscerzucie oszczepem oraz III miejsceskoku wzwyż.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które będą im przypominać  o wspaniałych sportowych osiągnięciach i ogromnym wysiłku włożonym w przygotowania do zawodów.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów – zarówno na stadionach lekkoatletycznych, jak i w codziennym życiu szkolnym!